Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

15.08.2015
Czyta się kilka minut
22 – 28 sierpnia
C

Charles Bradley: dusza Ameryki
Dokumentalny, reż. Poull Brien, USA 2012, TVP Kultura, sobota 22 VIII, 12.40
W pięćdziesiątce najlepszych albumów roku 2011 magazyn „Rolling Stone” umieścił płytę „No Time For Dreaming”. Jej autorem był 63-letni debiutant. Film opowiada o karierze znakomitego wokalisty R’n’B, który przez niemal pół wieku próbował zaistnieć na rynku muzycznym i dopiero w jesieni życia osiągnął swój cel.
Widok Krakowa
Dokumentalny, reż. Magdalena Piekorz, Polska 2013, TVP2, niedziela 23 VIII, 23.10
W ramach międzynarodowego projektu „City” (W)rites” powstał film prezentujący Kraków jako jedną z literackich stolic Europy. Przewodnikiem po mieście, jego historii i literackich tropach jest poeta Adam Zagajewski. Zdjęcia wykonał Marcin Koszałka.
Zakonnica
...

1696

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]