Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

11.08.2018
Czyta się kilka minut
18 – 24 VIII
P

Party

Komediodramat, reż. Sally Potter, Wielka Brytania 2017, Canal+, 18 VIII, 14.15, Canal+ 1, 18 VIII, 15.15

Świeżo upieczona pani minister zaprasza gości na domowe przyjęcie. W teatralnych dekoracjach rozgrywa się tragifarsa, odsłaniająca od dawna skrywane tajemnice i kłamstwa. W filmie twórczyni „Orlanda” występuje plejada znakomitych aktorów: Kristin Scott Thomas, Timothy Spall, Patricia Clarkson czy Bruno Ganz.

Daft Punk bez masek

Dokumentalny, reż. Hervé Martin-Delpierre, Francja/USA 2015, TVP Kultura, 18 VIII, 18.45

Francuski duet uchodzący za legendę muzyki elektronicznej zawdzięcza ją także swojemu wizerunkowi: twarze muzyków konsekwentnie skrywane są pod kaskami. Dokument stara się rozszyfrować fenomen Daft Punk, z pomocą między innymi Pharrella Williamsa, Giorgia Morodera czy Michela Gondry’ego.

Mój brat,...

1696

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]