Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

19.01.2015
Czyta się kilka minut
24 – 30 I
N

Niedziela z... Tomaszem Kotem
Blok programowy, Polska 2015, TVP Kultura, niedziela 25 I, od 17.15
Spotkaniu z jednym z najlepszych polskich aktorów młodszego pokolenia, który za rolę profesora Religi w „Bogach” otrzymał nagrodę na festiwalu w Gdyni, towarzyszyć będzie widowisko kabaretowe „Smuteczek, czyli Ostatni Naiwni” (2011), spektakl „Emigranci” (2008) oraz film „Skazany na bluesa” (2005).

Czarownica
Fantasy, reż. Robert Stromberg, USA 2014, HBO, niedziela 25 I, 20.10, poniedziałek 26 I, 14.40, środa 28 I, 20.10, czwartek 29 I, 12.05
Z inspiracji disneyowską wersją „Śpiącej królewny” powstała nowoczesna baśń dla dzieci i dorosłych. Historia żądnej zemsty Diaboliny (Angelina Jolie) opowiedziana została w sposób przewrotny, zachęcając do innego odczytania dawnych toposów.

Wielka płyta...

1831

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]