Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

17.03.2020
Czyta się kilka minut
21 – 27 marca
B

Boom, krach, boom

Dokumentalny, reż. Terry Jones, Bill Jones, Ben Timlett, Holandia/Wielka Brytania/USA 2015, Sundance Channel, 21 III, 19.10, 22 III, 11.10

Zmarły niedawno członek grupy Monty ­Pythona z pomocą ekspertów zdążył nakręcić krótki kurs ekonomii dla opornych. A w nim wyjaśnił m.in., skąd się biorą cykle koniunktur i kryzysów. W myśl powiedzenia „uczyć bawiąc” wykorzystał do tego także inscenizowane filmiki i rozmaite formy animacji.

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]