Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

23.07.2018
Czyta się kilka minut
28 lipca – 3 sierpnia
Z

Zamknij się i graj na pianinie

Dokumentalny, reż. Philipp Jedicke, Niemcy 2018, CANAL+ Discovery, 29 VII, 21.30, 30 VII, 9.10

Kariera Chilly Gonzalesa jest dowodem na to, że dobra muzyka nie uznaje żadnych granic. Kanadyjski wirtuoz fortepianu od lat eksperymentuje z ­rockiem, hip hopem i brzmieniami elektronicznymi, zamieniając swoje występy w unikalne performanse. Film przedstawia fenomen artysty, który co jakiś czas zaskakuje kolejną woltą.

Lament

Thriller, reż. Hong-jin Na, USA/Korea Południowa 2016, Ale kino+, 29 VII, 23.00

Nic nie jest tutaj tym, czym się wydaje. Koreański mistrz kina grozy zaczyna od śledztwa prowadzonego w wiosce ogarniętej tajemniczą zarazą, lecz jego film miesza ze sobą rozmaite nastroje i konwencje: krwawy horror satanistyczny, biblijny moralitet czy bardzo osobliwą komedię.

Piknik pod...

1734

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]