Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

09.07.2018
Czyta się kilka minut
14 – 20 VII
M

Mother!

Horror, reż. Darren Aronofsky, USA 2017, Cinemax, 15 VII, 20.00, 17 VII, 20.00, 20 VII, 21.20

Piękna katastrofa czy współczesna przypowieść gnostycka? Jedno jest pewne: twórca „Requiem dla snu” nie uznaje żadnych kompromisów. Nawet wówczas, gdy tworzy krwawe widowisko i obsadza je największymi gwiazdami (Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer). Bóg, Natura, Męskość i Kobiecość – wszystko tu woła o wielkie litery.

Niewidzialne

Dramat, reż. Paweł Sala, Polska 2017, Canal+, 15 VII, 21.00, Canal+1, 15 VII, 22.00

W obskurnej suterenie pracują trzy szwaczki, kobiety po przejściach, których skargom przysłuchuje się młody krojczy. Znany dramatopisarz, twórca filmu „Matka Teresa od kotów”, dostrzega w swoich bohaterkach symbol współczesnego wykluczenia i wyzysku, oddając głos trzem świetnym aktorkom: Sandrze...

1732

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]