Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

09.07.2018
Czyta się kilka minut
14 – 20 VII
M

Mother!

Horror, reż. Darren Aronofsky, USA 2017, Cinemax, 15 VII, 20.00, 17 VII, 20.00, 20 VII, 21.20

Piękna katastrofa czy współczesna przypowieść gnostycka? Jedno jest pewne: twórca „Requiem dla snu” nie uznaje żadnych kompromisów. Nawet wówczas, gdy tworzy krwawe widowisko i obsadza je największymi gwiazdami (Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer). Bóg, Natura, Męskość i Kobiecość – wszystko tu woła o wielkie litery.

Niewidzialne

Dramat, reż. Paweł Sala, Polska 2017, Canal+, 15 VII, 21.00, Canal+1, 15 VII, 22.00

W obskurnej suterenie pracują trzy szwaczki, kobiety po przejściach, których skargom przysłuchuje się młody krojczy. Znany dramatopisarz, twórca filmu „Matka Teresa od kotów”, dostrzega w swoich bohaterkach symbol współczesnego wykluczenia i wyzysku, oddając głos trzem świetnym aktorkom: Sandrze...

1732

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]