Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

06.02.2018
Czyta się kilka minut
10 – 16 lutego
Kadr z filmu " The Square"
T

The Square

Komediodramat, reż. Ruben Östlund, Szwecja/Niemcy/Francja/Dania 2017, Cineman VOD

Od 9 lutego w internetowej wypożyczalni filmów dostępny jest jeden z najlepszych europejskich tytułów minionego roku. Satyra na świat współczesnej sztuki to tylko pretekst, by opowiedzieć o sytuacji dzisiejszych elit, pozorujących społeczne zaangażowanie, a jednocześnie coraz bardziej oderwanych od realnych problemów.

„Alcione” wg Savalla

Opera, reż. TV François Roussillon, Francja 2017, Mezzo, 10 II, 20.30

Spektakl zarejestrowany na deskach paryskiej Opéra-Comique jest adaptacją jednej z nielicznych oper w dorobku Marina Marais, napisanej w 1706 r. Jordi Savall, od lat zafascynowany jego muzyką (wykonywał ją m.in. w filmie „Wszystkie poranki świata”), tym razem stanął za pulpitem, dyrygując grupą Le Concert des Nations.

Sonita...

1724

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]