Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

13.11.2017
Czyta się kilka minut
18 – 24 listopada
O

Obietnica

Dokumentalny, reż. Marcus Vetter, Karin Steinberger, Niemcy 2016, Canal+ Discovery, 19 XI, 22.20

W 1990 r. proces zabójców małżeństwa Haysomów śledziła z wypiekami cała Ameryka. Przy udziale nieznanych dotychczas materiałów archiwalnych dokument odtwarza historię „zabójstwa z miłości”, dokonanego przez syna niemieckiego dyplomaty na rodzicach dziewczyny, z którą morderca był związany i która zainspirowała go do popełnienia...

3830

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]