Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

07.05.2017
Czyta się kilka minut
13 – 19 V
D

Destrukcja
Komediodramat, reż. Jean-Marc Vallée, USA 2015, Cinemax 14 V, 20.00, 15 V, 13.00, 16 V, 20.00, 17 V, 10.55, 19 V, 21.35
Twórca filmów „Witaj w klubie” i „Dzika droga” oraz popularnego serialu „Wielkie kłamstewka” tym razem w mniej znanym filmie. Opowiada historię bankiera inwestycyjnego, który po tragicznej śmierci żony próbuje pogodzić się ze stratą i rozpocząć wszystko od nowa. W rolach głównych Jake Gyllenhaal i Naomi Watts.

Claudio Monteverdi
Koncert, reż. Isabelle Soulard, Francja 2015, Mezzo, 14 V, 20.30
15 maja, 450 lat temu urodził się w Cremonie twórca „Orfeusza” i „Koronacji Poppei”. Z tej okazji przypomniane zostaną jego madrygały w wykonaniu zespołu muzyki barokowej Les Arts Florissants, którym dyryguje Paul Agnew, wykonujący także partię tenora.

Polscy szpiedzy...

1738

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]