Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

07.05.2017
Czyta się kilka minut
13 – 19 V
D

Destrukcja
Komediodramat, reż. Jean-Marc Vallée, USA 2015, Cinemax 14 V, 20.00, 15 V, 13.00, 16 V, 20.00, 17 V, 10.55, 19 V, 21.35
Twórca filmów „Witaj w klubie” i „Dzika droga” oraz popularnego serialu „Wielkie kłamstewka” tym razem w mniej znanym filmie. Opowiada historię bankiera inwestycyjnego, który po tragicznej śmierci żony próbuje pogodzić się ze stratą i rozpocząć wszystko od nowa. W rolach głównych Jake Gyllenhaal i Naomi Watts.

Claudio Monteverdi
Koncert, reż. Isabelle Soulard, Francja 2015, Mezzo, 14 V, 20.30
15 maja, 450 lat temu urodził się w Cremonie twórca „Orfeusza” i „Koronacji Poppei”. Z tej okazji przypomniane zostaną jego madrygały w wykonaniu zespołu muzyki barokowej Les Arts Florissants, którym dyryguje Paul Agnew, wykonujący także partię tenora.

Polscy szpiedzy...

1738

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]