Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

08.01.2017
Czyta się kilka minut
14 – 20 stycznia
M

Moje córki krowy
Komediodramat, reż. Kinga Dębska, Polska 2015, Canal+, 15 I, 18.30, Canal+ 1, 16 I, 19.30
Zignorowany przez jury gdyńskiego festiwalu, lecz doceniony przez polską publiczność film przystawia krzywe zwierciadło współczesnej rodzinie. Oparty na osobistych doświadczeniach reżyserki pokazuje, w jaki sposób śmierć i choroba bliskich zmieniają charakter rodzinnych relacji. W rolach głównych Agata Kulesza, Marian Dziędziel i Gabriela Muskała.
Z podniesionym czołem
Dramat, reż. Emmanuelle Bercot, Francja 2015, Cinemax, 16 I, 18.00, 17 I, 9.20
Kino społeczne w najlepszym wydaniu. Przedstawione w nim instytucje (sąd czy opieka społeczna) to przede wszystkim konkretni ludzie walczący o przyszłość chłopca z patologicznej rodziny. W filmie występują zarówno naturszczycy (w tym nagrodzony Cezarem Rod...

1808

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]