Reklama

Warszawski Klub „Tygodnika”

Warszawski Klub „Tygodnika”

25.08.2014
Czyta się kilka minut
Warszawski Klub „Tygodnika” zaprasza na spotkanie „Rozmowy o osobliwych skutkach małżeństwa” w czwartek 11 września o godz. 19.00, w siedzibie KIK, ul. Freta 20/24 A.
W

W spotkaniu wezmą udział Ewa Kiedio, autorka książki „Osobliwe skutki małżeństwa”, redaktorka „Więzi”, oraz jej mąż Marcin Kiedio, grafik. Goście są współzałożycielami magazynu internetowego „Dywiz. Pismo katolaickie” oraz organizatorami licznych inicjatyw środowiskowych, takich jak „Ucieczka grzesznych” czy „Gorejące ognisko”.

367

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]