Reklama

W SKRÓCIE

W SKRÓCIE

11.11.2013
Czyta się kilka minut
5 – 11 listopada
L

Laureat(ka) Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Poznamy go (czy też: ją) 16 listopada, zaś dzień później w krakowskiej Artetece o godz. 17.00 będziemy mogli uczestniczyć w spotkaniu z nagrodzonym twórcą. Zaproszenia na ten wieczór poetycki można odbierać codziennie od poniedziałku do piątku w siedzibie Fundacji Wisławy Szymborskiej (Kraków, plac Wszystkich Świętych 2, Pawilon Wyspiańskiego, piętro II), w godzinach 10.00–17.00.
Więcej informacji: www.szymborska.org.pl

Bruno Schulz Festiwal. Odbędzie się we Wrocławiu w dniach 20–24 listopada. W planie m.in. próba rekonstrukcji „Mesjasza” – autorstwa Pawła Huellego; spotkania z udziałem Marcina Barana, Andrzeja Barta, Agaty Bielik-Robson, Nataszy Goerke, Bożeny Keff, Eustachego Rylskiego, Marcina Świetlickiego, Olgi Tokarczuk, Magdaleny Tulli i Adama Wiedemanna; dyskusje o...

2670

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]