Reklama

Unijne pieniądze zmieniają polską naukę

Unijne pieniądze zmieniają polską naukę

13.10.2013
Czyta się kilka minut
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej od 1991 roku wspiera najlepszych polskich uczonych; od 2008 roku prowadzi programy, finansowane ze środków strukturalnych Unii Europejskiej.
Okładka dodatku: Fundusze dla najlepszych
D

Dzięki tym pieniądzom modernizowana jest infrastruktura polskiej nauki, powstają laboratoria, zespoły badawcze, projekty naukowe, prowadzone są międzynarodowe studia doktoranckie, a pracę w Polsce podejmują wybitni naukowcy z ośrodków zagranicznych. Najważniejszym kapitałem polskiej nauki są bowiem ludzie – uczeni, których pracę pobudza niespożyta ciekawość świata.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]