Reklama

„Tygodnik” w Himalajach

„Tygodnik” w Himalajach

10.06.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 22/13
P

Przesyłam zdjęcie z Himalajów, z Obozu II na wys. 6500 m n.p.m. na ośmiotysięczniku Dhaulagiri (8167 m). Niestety, wycofaliśmy się 67 metrów (różnicy poziomów) od szczytu z powodu załamania pogody. Na wyprawę zabrałem ze sobą kilkanaście egzemplarzy „TP”, aby w czasie przeczekiwania niepogody nadrobić czytelnicze zaległości. Byłem mile zaskoczony, bo pozostali członkowie wyprawy (8 osób) czytali z takim przejęciem, że prawdopodobnie staną się stałymi czytelnikami „TP”. Łączę pozdrowienia dla całej Redakcji, a w szczególności dla ks. Adama Bonieckiego.

598

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]