Reklama

„Tygodnik” w Himalajach

„Tygodnik” w Himalajach

10.06.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 22/13
P

Przesyłam zdjęcie z Himalajów, z Obozu II na wys. 6500 m n.p.m. na ośmiotysięczniku Dhaulagiri (8167 m). Niestety, wycofaliśmy się 67 metrów (różnicy poziomów) od szczytu z powodu załamania pogody. Na wyprawę zabrałem ze sobą kilkanaście egzemplarzy „TP”, aby w czasie przeczekiwania niepogody nadrobić czytelnicze zaległości. Byłem mile zaskoczony, bo pozostali członkowie wyprawy (8 osób) czytali z takim przejęciem, że prawdopodobnie staną się stałymi czytelnikami „TP”. Łączę pozdrowienia dla całej Redakcji, a w szczególności dla ks. Adama Bonieckiego.

598

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]