Reklama

Ładowanie...

„Tygodnik” na Warszawskich Targach Książki

03.05.2013
Czyta się kilka minut
IV Warszawskie Targi Książki, 16–19 maja 2013, Stadion Narodowy w Warszawie
O

Odwiedź nasze stoisko – czekają na Was atrakcyjne rabaty na wydawnictwa „Tygodnika Powszechnego”, w tym na książki „Papież Franciszek. Sługa nowego świata” oraz „Dookoła świata” ks. Adama Bonieckiego z Biblioteki Tygodnika Powszechnego.

Za tydzień – razem z „TP” – magazyn literacki „Książki w Tygodniku”, który także towarzyszy IV Warszawskim Targom Książki.

Ten podwójny numer „Książek w Tygodniku” poświęcamy nadchodzącemu Festiwalowi im. Czesława Miłosza. Zapytamy, czy żyjemy dziś na „ziemi Ulro”, utraciwszy na zawsze wyobraźnię religijną; sportretujemy jednego z najbardziej zagadkowych poetów minionego stulecia – Paula Celana, a także dwóch Amerykanów, Gary’ego Snydera i Philipa Levine’a; przyjrzymy się kolejnym polskim pokoleniom poetyckim.
I jak zwykle: omówienia nowości, literatura dla dzieci i „Lektury pobożne” ks....

1124

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]