Reklama

Tydzień Bonieckiego - skorzystaj z promocji z okazji 85. urodzin ks. Adama

Tydzień Bonieckiego - skorzystaj z promocji z okazji 85. urodzin ks. Adama

22.07.2019
Czyta się kilka minut
Nowość wydawnicza, duże rabaty na książki i ebooki, tańsza prenumerata cyfrowa „Tygodnika Powszechnego” - sprawdź, co przygotowaliśmy!
2

25 lipca ksiądz Adam Boniecki obchodzi 85. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego Historia”, w całości poświęcone naszemu redaktorowi seniorowi, a także, we współpracy z wydawnictwami, promocje na książki i ebooki napisane przez Jubilata.


Większość promocji potrwa jedynie tydzień (od 25 do 31 lipca włącznie), dlatego nie czekajcie - spędźmy razem Tydzień Bonieckiego!

Oto, co przygotowaliśmy:

  • 85. BONIECKI - jubileuszowe wydanie „Tygodnika Powszechnego Historia” - tylko w tym tygodniu e-wydanie taniej o ponad 20%. Skorzystaj→
  • Prenumerata cyfrowa (miesięczna, kwartalna, roczna) „Tygodnika Powszechnego” (jedynego medium, w którym ks. Adam może publikować...) (MOBI, EPUB, PDF) o 20% taniej. Skorzystaj→
  • Książki ks. Bonieckiego w niższej cenie: 40% zniżki na książki ks. Adama z wydawnictwa Znak... Skorzystaj→
  • ... i 40% zniżki na książki i ebooki ks. Adama z wydawnictwa WAM (po wpisaniu kodu rabatowego BONIECKI). Skorzystaj→

Skorzystaj z Tygodnia Bonieckiego i czytaj edytoriale, teksty i książki ks. Adama przez cały rok!

PS

Dołącz do zbiórki na rzecz powstania filmowego portretu ks. Bonieckiego - kliknij:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]