Reklama

Tęskno za Slotem

Tęskno za Slotem

13.07.2020
Czyta się kilka minut
JACEK ŁABAJ / SLOT ART FESTIVAL
G

Gdyby nie epidemia, odbyłby się w dawnym opactwie cystersów w Lubiążu. Ale Slot Art Festival – współtworzone przez „TP” święto kultury, przyjaźni i ekologii – trwa online. 7 lipca z pustej katedry swój koncert transmitowało Tęskno (na zdjęciu), przed nami inne wydarzenia (program: slot.art.pl). Oraz idea: by Slot trwał cały rok. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]