Reklama

Tematy wciąż aktualne

Tematy wciąż aktualne

04.05.2015
Czyta się kilka minut
„TP” 17 / 2015
C

Chciałbym wyrazić wdzięczność za „Kanon”, antologię tekstów „Tygodnika” z 70-letniego okresu działalności pisma. Zwłaszcza za teksty dawne, autorów już nieżyjących. Wiele tematów podjętych w tych artykułach jest wciąż aktualnych. Jestem także wdzięczny za wywiad ks. Adama Bonieckiego z bp. Piotrem Jareckim z ostatniego numeru. To głos potrzebny i dający nadzieję, że hierarchowie są dla nas biskupami, a z nami – chrześcijanami.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]