Reklama

Szpital na końcu drogi

Szpital na końcu drogi

09.07.2018
Czyta się kilka minut
Ponad 11 tys. prób samobójczych – to bilans roku 2017. Osiem lat temu rozpoczęto reformę psychiatrii, która miała poprawić stan zdrowia psychicznego Polaków. Pilotaż rusza dopiero teraz. Na znacznie mniejszą skalę.
Wojtek Wzorek opiekuje się ogrodem pensjonatu U Pana Cogito JACEK TARAN DLA „TP”
Z

 

6

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Wyświetlił się tylko tytul, lead i zdjęcie, nie widzę tekstu.za to system odliczył ten artykuł ad mojego limitu odblokowanych tekstów....

żeby w uporczywie wyjeżdżającym przy każdym artykule okienku "Uprzejmie zawiadamiam" do "Bardzo proszę!" i "Nie,dziękuję" dodać bardziej energiczną odpowiedź odmowną, bo grzeczne "Nie, dziękuję" nie daje oczekiwanego skutku.

Popieram!

Artykulu nie ma!

a nawet krócej

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]