Reklama

Szansa dla żółwi z Birmy

Szansa dla żółwi z Birmy

07.09.2020
Czyta się kilka minut
ZHENLIANG / STOCK.ADOBE.COM
S

Specjaliści od ochrony przyrody rzadko mają tak dobre wieści: populacja endemicznego dla Birmy żółwia z gatunku Batagur trivittata (na zdj.), jeszcze dwie dekady temu uważanego za wymarłego, przekroczyła tysiąc osobników. To efekt hodowli, z której żółwie sukcesywnie wypuszczane są na wolność. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]