Reklama

Święto Trzech Króli

Święto Trzech Króli

08.01.2018
Czyta się kilka minut
To święto osób poszukujących – mówił biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak w uroczystość Objawienia Pańskiego.
PAWEŁ SUPERNAK / PAP
W

W tym dniu przez 644 miejscowości w Polsce i kilkanaście na świecie przeszły Orszaki Trzech Króli (na zdjęciu powyżej jeden z króli w Warszawie), w których wzięło udział 1,2 mln osób – podali organizatorzy akcji określanej jako największe jasełka na świecie. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]