Reklama

Ładowanie...

Stanisław Lem (1921-2006)

Stanisław Lem (1921-2006)

03.04.2006
Czyta się kilka minut
Stanisław Lem (1921-2006)
W

W "Tygodniku Powszechnym" nr 15/2006 osiem specjalnych stron na pożegnanie Stanisława Lema. O autorze "Solaris" piszą Tomasz Fiałkowski, Jerzy Jarzębski, Krzysztof Fiałkowski, Małgorzata Szpakowska, Ryszard Nycz, Ewa Lipska, Jonathan Caroll, Marietta Czudakowa i Andrzej Brzeziecki. W dodatku także Rozmowa na koniec wieku - dyskusja Lema z Janem Józefem Szczepańskim.

Autor artykułu

Ur. 1971 r. Krytyk literacki, pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, sekretarz Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta, wieloletni redaktor „Tygodnika...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]