Reklama

Stanisław Lem (1921-2006)

Stanisław Lem (1921-2006)

03.04.2006
Czyta się kilka minut
Stanisław Lem (1921-2006)
W

W "Tygodniku Powszechnym" nr 15/2006 osiem specjalnych stron na pożegnanie Stanisława Lema. O autorze "Solaris" piszą Tomasz Fiałkowski, Jerzy Jarzębski, Krzysztof Fiałkowski, Małgorzata Szpakowska, Ryszard Nycz, Ewa Lipska, Jonathan Caroll, Marietta Czudakowa i Andrzej Brzeziecki. W dodatku także Rozmowa na koniec wieku - dyskusja Lema z Janem Józefem Szczepańskim.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Ur. 1971 r. Redaktor działu kultury „Tygodnika Powszechnego”, krytyk literacki, pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, sekretarz Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]