Reklama

Ładowanie...

Sprostowanie…

Sprostowanie…

22.08.2016
Czyta się kilka minut
„TP” 31/ 2016

…Macieja Świrskiego do artykułu z dnia 27 lipca 2016 r. pt. „Pan od historii” opublikowanego 27 lipca 2016 r. w „Tygodniku Powszechnym”:
Nieścisła jest informacja, że Maciej Świrski „podniósł larum” dotyczący wypowiedzi Olgi Tokarczuk, a w internecie wezbrała lawina hejtu. Wywiad Olgi Tokarczuk ukazał się 7 października 2015 r. i natychmiast wywołał falę krytyki w internecie. Maciej Świrski nie podniósł larum, tylko opublikował publicystyczny tekst w dniu 9 października 2015 r. Fala hejtu nie była związana z publicystycznym tekstem Macieja Świrskiego, a z treścią wypowiedzi Olgi Tokarczuk.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]