Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

17.07.2006
Czyta się kilka minut
W swoim tekście "Pusty pokój dziecinny" ("TP" nr 29/06) napisałem, że "stwórcza moc działa zarówno w jajniku, jak i w probówce - w obu bowiem miejscach powstaje nowe ludzkie życie". Oczywiście, miałem na myśli nie jajnik, tylko jajowód, bo to w tym właśnie miejscu w organizmie kobiety dochodzi do zapłodnienia.
P

Przepraszam czytelników za przejęzyczenie.

ARTUR SPORNIAK

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]