Reklama

Salon Angelusa

Salon Angelusa

29.11.2011
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania autorskie z pisarzami nominowanymi do tegorocznej edycji Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, które odbywać się będą w Galerii BWA Awangarda, ul. Wita Stwosza 32 we Wrocławiu.
2

2 grudnia, piątek

godz. 16.00 MARIA MATIOS

godz. 17.30 WOJCIECH TOCHMAN

godz. 19.00 NATALKA BABINA

3 grudnia, sobota

godz. 14.30 SWIETŁANA ALEKSIJEWICZ

godz. 16.00 DRAGO JANČAR

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]