Reklama

Przeprosiny

Przeprosiny

25.07.2016
Czyta się kilka minut
„TP” nr 30/2016
W

W artykule „Za murem jest człowiek” („TP” nr 30/2016) opisałem postać o. Aleksandra Hauke-Ligowskiego. Przy pisaniu tekstu posiłkowałem się reportażem Magdaleny Grochowskiej „Rozum to nie grzech” („Magazyn Świąteczny” „Gazety Wyborczej” nr 109 z 11 maja 2013 r.). W swoim tekście wskazuję, że źródłem niektórych informacji i wypowiedzi jest tekst „dziennikarki Gazety Wyborczej”, co jest wyjaśnieniem niepełnym i zbyt enigmatycznym. Panią Redaktor Magdalenę Grochowską najmocniej przepraszam.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Reporter, z „Tygodnikiem” związany od 2011 r. Autor książki reporterskiej „Ludzie i gady” (Wyd. Czerwone i Czarne, 2017) o życiu w polskich więzieniach i zbioru opowieści biograficznych „...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]