Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

18.01.2015
Czyta się kilka minut
Kamila Dębniak jest niezwykle pogodną osobą, ma 22 lata, studiuje promocję i zdrowie.
J

Jest wolontariuszką i podopieczną Fundacji „Dr Clown”, która przynosi pacjentom szpitali chwile radości i zapomnienia w cierpieniu. Choruje na bardzo rzadkie schorzenie polegające na przeroście guzowym nadnercza (PHP 1B).
Stanowi ono przyczynę wielu powikłań (zaburzeń nerwowo-mięśniowych, zespołu Fahra, hiperkortyzolemii, torbieli szyszynki). Choroba postępuje i uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Przewidywania lekarzy niestety nie są pomyślne. Brak jednoznacznej diagnozy i zintegrowanego leczenia sprawiają, że stan zdrowia Kamili systematycznie się pogarsza, co prowadzi do zagrożenia życia.
Niezbędna jest rehabilitacja (jej koszt to 1440 zł miesięcznie), leczenie farmakologiczne (696 zł), żywienie zastępcze (ok. 1800 zł). Kamili i jej rodziców nie stać na taki wydatek. Dlatego niezbędna jest pomoc. Pieniądze na leczenie i rehabilitację można przekazać na numer konta fundacji z dopiskiem „dla Kamili Dębniak”:
38 1140 2017 0000 4902 0848 5668
Fundacja „Dr Clown”, ul. Jagiellońska 58/128a, 03-468 Warszawa.
Każda, nawet najmniejsza kwota jest bardzo istotna.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]