Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

11.01.2015
Czyta się kilka minut
Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc na leczenie i rehabilitację dla naszego syna Rafała, lat 29. W wieku dwóch lat przeszedł ciężkie wirusowe zapalenie mózgu.
O

Okrutna choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy, padaczkę i wiele innych chorób. W marcu 2004 r. na przejściu dla pieszych syn został potrącony przez samochód. Doznał złamania prawej stopy i stłuczenia podudzia. Wystąpiła m.in. przewlekła zakrzepica głębokich żył biodrowych.
Nasz syn zaznał wiele cierpienia. Do końca życia wymaga leczenia, rehabilitacji i troskliwej opieki. Nasze skromne dochody nie dają możliwości pokrycia wszystkich kosztów. Prosimy o pomoc. Wszelkie wpłaty można kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615,
z dopiskiem „3795 Kacprzak Rafał, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]