Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

17.09.2012
Czyta się kilka minut
Rodzice podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” proszą o pomoc.
N

Nasz syn, Karol Wąs, urodził się w 2005 r. Zdiagnozowano u niego ciężką, nieuleczalną chorobę: miopatię mięśniową, czyli zanik mięśni. Karol od niemal siedmiu lat przebywa w krakowskim szpitalu w Prokocimiu, oddalonym 100 km od miejsca naszego zamieszkania. Koszty dojazdu oraz zakupu koniecznych do egzystencji dziecka rzeczy przerastają nasze możliwości finansowe.

Ewentualne wpłaty można kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Bank BPH S.A. Oddział w Warszawie, 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, tytułem: „14483 Wąs Karol Tomasz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Kontakt: Karol20053@wp.pl

Za wszelką okazaną pomoc szczerze dziękujemy.

713

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]