Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

24.12.2018
Czyta się kilka minut
Mam na imię Krystian, mam 9 lat. W lipcu wykryto u mnie bardzo rzadki u dzieci złośliwy nowotwór wątroby hepatocellular carcinoma (HCC, w IV stadium) z przerzutami do płuc.
Krystian Krupa
Krystian Krupa
N

Natychmiast po rozpoznaniu rozpocząłem intensywną chemioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie opiekują się mną moi rodzice. W domu czeka na mnie młodsza siostra, Nikola. Nowotwór jest bardzo zaawansowany, a przerzuty do płuc wykluczają chirurgiczne leczenie oraz przeszczep. Standardowa chemioterapia nie daje szans na wyleczenie, jedyną nadzieją dla mnie jest immunoonkologia. Leczenie to nie jest dostępne w Polsce, a terapie w ośrodkach zagranicznych są bardzo kosztowne.

Można mi pomóc, dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”;

Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374;
tytuł: „1692 pomoc dla Krystiana Krupy”.

Wpłaty zagraniczne: PL 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374; swift code: WBKPPLPP, Bank Zachodni WBK;
tytuł: „1692 Help for Krystian Krupa”.

Aby przekazać 1% podatku dla Krystiana:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1692 pomoc dla Krystiana Krupy”

Krystian Krupa
Krystian Krupa

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Bardzo chętnie pomógłbym Krystianowi ale nie posiadając konta w Polsce - nie mogę... Czy tak trudno jest zorganizować przelewy również przez PayPal? Mnóstwo ludzi mogłoby pomóc i tą drogą, ech....
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]