Reklama

Pożytki z czytania Prusa

Pożytki z czytania Prusa

24.09.2012
Czyta się kilka minut
Okładka dodatku "Pożytki z czytania Prusa"
W

W tym roku przypada 100. rocznica śmierci Bolesława Prusa, jednego z najwybitniejszych polskich prozaików. Z tej okazji Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu serię monet upamiętniających pisarza, my zaś, wraz z pisarzami i historykami literatury, zastanawiamy się, czy twórczość autora „Lalki” zachowuje dziś aktualność i świeżość.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]