Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Kryspina

Pomoc dla Kryspina

25.04.2004
Czyta się kilka minut
Jestem matką 8-letniego Kryspina dotkniętego autyzmem. Razem z mężem dokładamy starań, aby dziecko rozwijało się w miarę prawidłowo, dlatego dość często musimy jeździć do odległego o 40 km Gdańska. To jedyny sposób na kupno lekarstw, okularów, środków higienicznych czy ortopedycznych (Kryspin choruje na encyfalopatię, ma skrzywiony kręgosłup i nie trzyma moczu). Dojazdy i zakupy przekraczają nasze możliwości finansowe, a staramy się też zapewnić opiekę specjalistów 5-letniej córce, która urodziła się z niedotlenieniem mózgu i ma wzmożone napięcie mięśniowe.
P

Prosimy Państwa o pomoc finansową, konieczną dla kontynuowania leczenia naszych dzieci. Każda wpłacona kwota nie tylko pozwoli nam walczyć o ich zdrowie, ale umożliwi też zakup potrzebnych pomocy edukacyjnych: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Ludna 4 00-406 Warszawa),

bank PKO BP XV o/Warszawa

93 102011 56 123112454,

z dopiskiem “dla Kryspina Mrozowskiego".

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za pomoc i zrozumienie sytuacji.

GRAŻYNA MROZOWSKA (Rukosin, woj. pomorskie)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]