Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Kingi

Pomoc dla Kingi

01.08.2004
Czyta się kilka minut
Moja 14-letnia córka Kinga czeka na kolejną poważną operację oczu. Zabieg będzie bezpłatny, jednak jego przeprowadzenie wiąże się z pewnymi kosztami, które, z racji trudnej sytuacji materialnej rodziny, trudno mi będzie ponieść. Potrzebujemy pieniędzy na dojazdy i noclegi: córka będzie operowana w Katowicach, mieszkamy w Jarosławiu. Niewykluczone, że będziemy musiały zapłacić za niektóre leki. Dziękuję wszystkim, których wpłaty pomogły mi uporać się z kosztami leczenia córki w Krakowie. Jeśli to możliwe, pomóżcie nam raz jeszcze:
P

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, oddział w Przemyślu (ul. Barska 15, 37-700)

PKO BP I o/Przemyśl 2410204274 114940291, z dopiskiem “dla Kingi".

Z góry dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.

TERESA MACHAŁA (Jarosław, woj. podkarpackie)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]