Reklama

70 lat Tygodnika: podziękowania

70 lat Tygodnika: podziękowania

27.04.2015
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” i Fundacja Tygodnika Powszechnego serdecznie dziękują:
w

wszystkim Gościom i Współpracownikom za obecność. Za przyjęcie zaproszenia – pani Józefie Hennelowej i ks. Janowi Kaczkowskiemu, a także: Janowi Lityńskiemu – reprezentantowi Prezydenta RP, oraz rodzinie Tadeusza Jagodzińskiego, Katarzynie Cięciak – wiceprezydent Miasta Krakowa, i Jackowi Karnowskiemu – prezydentowi Miasta Sopotu.
Szczególne podziękowania należą się artystom – Karolinie Czarneckiej, Tadeuszowi Hukowi, Dorocie Miśkiewicz, Jackowi Romanowskiemu, Joannie Szczepkowskiej, Leszkowi Szczerbie, Pawłowi Tomaszewskiemu, Grzegorzowi Turnauowi.

Dziękujemy: Michałowi Kuźmińskiemu – za scenariuszowe pomysły i teksty piosenek, Ignacemu Matuszewskiemu – autorowi kosmicznych aranżacji – za energię, oraz Dawidowi Kozłowskiemu – za nieziemskie wizualizacje. Zespołowi Łaźni Nowej, przede wszystkim Bartoszowi i Małgorzacie Szydłowskim, a także Joannie Malawskiej, Aleksandrze Sowie, Piotrowi Tyszczykowi i Kazimierzowi Wilińskiemu.

Dobroczyńcom i partnerom jubileuszu, a w szczególności: Jackowi Nawarze i Bogusławowi Cieślarowi z Fiat Auto Poland, Andrzejowi Zwarze – prezesowi Naczelnej Rady Adwokackiej, oraz adw. Mirosławie Pietkiewicz, adw. Jerzemu Ziębie oraz adw. Wojciechowi Bergierowi; Adamowi Cieśli z Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera, Wojciechowi Kostrzewie z ITI, Henrykowi Woźniakowskiemu z SIW Znak, Michałowi Komarowi i Januszowi Foglerowi z ZAiKS, wielu osobom z PZU – prezesowi Andrzejowi Klesykowi, Wojciechowi Wróblewskiemu, Jerzemu Nowakowi; także Hannie Dmochowskiej z Fundacji Konrada Adenauera, Piotrowi Krakowiakowi z LOBO, Dariuszowi Tomczakowi i Grzegorzowi Regulskiemu z QuadGraphics, oraz władzom Miasta Krakowa i Małopolski. Osobom, które pomogły zorganizować galę – pani Izabeli Fedoruk i Elżbiecie Kolny-Cukier z ICE Congress Centre, firmie Kuluar za obsługę widowni, Piotrowi Fersterowi, Agnieszce Borucie z Domu Wina, Annie Stankowskiej z Ars Modi, Łukaszowi Kuczmińskiemu z ExploringAround, przedstawicielom wydawnictwa WAM, przedstawicielom KBF, Danielowi Seidlerowi z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz Aleksandrze Czajce z MastersCatering.
Relację z gali zamieścimy na stronie www.TygodnikPowszechny.pl.
Prowadzenie: Piotr Mucharski
W roli Yody: ks. Adam Boniecki
Chór „Tygodnika”: Marta Filipiuk-Michniewicz, Maja Kuczmińska, Michał Kuźmiński, Grażyna Makara, Anna Pietrzykowska, Patryk Stanik
Produkcja: Maja Kuczmińska, Marta Filipiuk-Michniewicz, Anna Pietrzykowska
Multimedia: Patryk Stanik
Organizacja widowni: Agnieszka Krupa

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]