Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Podziękowania

Podziękowania

23.12.2016
Czyta się kilka minut
Szanowni Państwo, w ostatnich miesiącach wielokrotnie apelowaliśmy do Państwa o pomoc.
Halid, lat 6, i Mumina, lat 5, dzieci uchodźców tatarskich z Krymu. Drohobycz, październik 2016 r. Fot. Wojciech Pięciak
P

Prosiliśmy o wspieranie Ukraińca „Rudika”, bohaterskiego bojownika z lotniska w Doniecku, który w walce został okaleczony. Prosiliśmy o pomoc dla Tatarów, którzy musieli uciekać z Krymu po okupacji półwyspu przez Rosjan. Pisaliśmy o Ukraińce Lenie i jej synu Dimie, którzy po odejściu męża i ojca – zmarłego po ucieczce z Ukrainy – nie mają środków do życia i na psychoterapię dla dziecka. Prosiliśmy o wspieranie inicjatywy, dzięki której dzieci ukraińskich żołnierzy mogły odwiedzać Polskę, m.in. Gorlice. Prosiliśmy o wspieranie działalności Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, które pomaga w Libanie 10 tysiącom syryjskich uchodźców. A także Białych Hełmów niosących pomoc cywilnym ofiarom walk w Aleppo i innych miastach Syrii.
Na wszystkie apele odpowiadali Państwo z budzącym podziw zaangażowaniem, oferując wsparcie materialne i osobiste dla potrzebujących pomocy. Jesteśmy wdzięczni za moc, z jaką chcecie Państwo pomagać. Dziękujemy za czynienie świata miejscem trochę bardziej znośnym.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]