Reklama

PAPIEROWE PODRÓŻE

PAPIEROWE PODRÓŻE

02.07.2012
Czyta się kilka minut
Dawne i nowe, podróżnicy i trawelebryci
Okładka wakacyjnego wydania "Magazynu Literackiego Książki w Tygodniku" nr 5-6/2012
T

Temat "Książek w Tygodniku" ilustruje dziś Magda Wolna: zajmuje się projektowaniem graficznym, głównie ilustracją, fotografuje. Jest miłośniczką dobrego kina, wschodniej estetyki, lubi aktywny wypoczynek.

W tym wydaniu winietę napisał Max Cegielski.

Zrealizowano przy udziale środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program operacyjny „Promocja czytelnictwa"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]