Reklama

PAPIEROWE PODRÓŻE

PAPIEROWE PODRÓŻE

02.07.2012
Czyta się kilka minut
Dawne i nowe, podróżnicy i trawelebryci
Okładka wakacyjnego wydania "Magazynu Literackiego Książki w Tygodniku" nr 5-6/2012
T

Temat "Książek w Tygodniku" ilustruje dziś Magda Wolna: zajmuje się projektowaniem graficznym, głównie ilustracją, fotografuje. Jest miłośniczką dobrego kina, wschodniej estetyki, lubi aktywny wypoczynek.

W tym wydaniu winietę napisał Max Cegielski.

Zrealizowano przy udziale środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program operacyjny „Promocja czytelnictwa"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]