Reklama

Ładowanie...

OBRAZ TYGODNIA

29.10.2012
Czyta się kilka minut
23 – 26 października 2012
A

Aborcja: kompromis zostaje. Po burzliwej, pełnej inwektyw z obu stron debacie, Sejm utrzymał ustawę antyaborcyjną w obecnym kształcie: w drugim czytaniu upadła skierowana wcześniej do komisji poprawka Solidarnej Polski, zakazująca przerywania ciąży ze względu na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu. Przeciw jej rozpatrywaniu było 245 posłów (w tym, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, min. sprawiedliwości Jarosław Gowin, który najpierw poparł skierowanie jej do komisji), za – 184 (w tym 14 z PO).

In vitro: wist premiera. Rząd zapowiedział program refundacji zapłodnienia pozaustrojowego: w ciągu 3 lat miałoby z niego skorzystać 15 tys. par przed czterdziestką, legitymujących się co najmniej rocznym leczeniem niepłodności. Państwo sfinansuje trzy próby, za...

4780

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]