Reklama

Ładowanie...

Nr 4/2004

Nr 4/2004

25.01.2004
Czyta się kilka minut
W

W numerze: Hanna KIRCHNER o "Długach wdzięczności" Haliny Micińskiej-Kenarowej; Anna MATEJA: Wspomnienia Ralfa Dahrendorfa; Wojciech LIPOWSKI: "Słownik Schulzowski", czyli dzieło otwarte; Wojciech PIĘCIAK o "Niemieckich lekcjach historii"; Piotr PIASZCZYŃSKI o opowiadaniach Włodzimierza Kowalewskiego; Leszek ENGELKING o nowych wierszach Jerzego Jarniewicza; Rozmowa z Wilhelmem DICHTEREM; Adam POPRAWA o książkach Georgesa Pereka; Wojciech PIĘCIAK: Porucznik Columbo z opactwa Shrewsburry; Jan STRZAŁKA o Wydawnictwie Naukowym PWN; Ks. Adam BONIECKI: Lektury pobożne; Andrzej ROSTOCKI: Odzyskana pamięć.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]