Reklama

Nr 4/2004

Nr 4/2004

25.01.2004
Czyta się kilka minut
W

W numerze: Hanna KIRCHNER o "Długach wdzięczności" Haliny Micińskiej-Kenarowej; Anna MATEJA: Wspomnienia Ralfa Dahrendorfa; Wojciech LIPOWSKI: "Słownik Schulzowski", czyli dzieło otwarte; Wojciech PIĘCIAK o "Niemieckich lekcjach historii"; Piotr PIASZCZYŃSKI o opowiadaniach Włodzimierza Kowalewskiego; Leszek ENGELKING o nowych wierszach Jerzego Jarniewicza; Rozmowa z Wilhelmem DICHTEREM; Adam POPRAWA o książkach Georgesa Pereka; Wojciech PIĘCIAK: Porucznik Columbo z opactwa Shrewsburry; Jan STRZAŁKA o Wydawnictwie Naukowym PWN; Ks. Adam BONIECKI: Lektury pobożne; Andrzej ROSTOCKI: Odzyskana pamięć.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]