Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Nowe Żerniki: konkurs na kościół

Nowe Żerniki: konkurs na kościół

19.03.2017
Czyta się kilka minut
Fot. dzięki uprzejmości Biura Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocław
K

Konkurs na kościół dla Nowych Żernik, realizowany na zamówienie Biura Festiwalowego Impart 2016, był elementem projektu interdyscyplinarnego „Kościół. Piękno i Kicz” realizowanego w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pierwszą nagrodę zdobył zespół ADAMICZKA CONSULTING, Wrocław – Jerzy Adamiczka, Bartosz Adamiczka, Tomasz Broma. Powyżej wizualizacje kościoła w oryginalnej technologii „ubitej ziemi” oraz makieta osiedla z kościołem i przyszłym Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej na osi wypoczynkowej.

Więcej informacji o wrocławskim projekcie znajdą Państwo w książce „Nowe Żerniki. Budowanie miasta. Osiedle Europejskiej Stolicy Kultury 2016” oraz na stronie nowezerniki.pl

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]