Reklama

Nowa odsłona "Tygodnika"

Nowa odsłona "Tygodnika"

04.08.2008
Czyta się kilka minut
Od najbliższego numeru wypiękniejemy - format niby taki sam, ale nowy, niby nowy, ale taki sam. A do tego lepszy papier, lepsza jakość druku, za to w środku - ten sam tygodnik opinii. Zapraszamy!
Drukuje się "Tygodnik Powszechny" nr 32/2008 - w nowej odsłonie. Sosnowiec, 4 sierpnia 2008 /fot. Aleksander Kardyś
O

Od najbliższego numeru, który ukaże się 6 sierpnia, "Tygodnik Powszechny" przechodzi na lepszy druk i  papier. Zmieni  się także nieznacznie format pisma. "Tygodnik" będzie miał teraz szlachetny, magazynowy papier na okładce i rozkładówce. W środku pozostanie podwyższonej jakości papier gazetowy. Dla Czytelników oznacza to znakomitą jakość fotografii oraz wyraźniejszy druk tekstów i kolorów. To także większa przyjemność obcowania z pismem i podkreślenie charakteru tygodnika opinii.

"Tygodnik Powszechny" nie stara się przy tym upodobnić do pozostałych tygodników rynku, zachowując inny niż magazynowy  format, ale sięga po nowe rozwiązania techniczne.

"Jako pismo katolickie poczuwamy się do mówienia o tym, o czym inni nie mówią, do stawiania pytań, których inni nie stawiają, do wyrażania sądów, które mogą razić brakiem poprawności politycznej....

2227

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]