Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

23.05.2015
Czyta się kilka minut
W

WIDOCZNY TREND POPRAWY
2,3 mld zł – tyle w ciągu najbliższych pięciu lat Kraków ma przeznaczyć na walkę ze smogiem. Pieniądze mają być przeznaczone m.in. na zakup ekologicznych tramwajów i autobusów, budowę parkingów Park & Ride, ścieżek rowerowych i nowych sieci przesyłowych oraz termomodernizację budynków. W rozmowie z portalem Onet doradca prezydenta miasta ds. jakości powietrza Witold Śmiałek pytany o to, kiedy krakowianie odczują poprawę powietrza, odpowiedział: „Przyjąłem założenie, że do końca tej kadencji stworzona zostanie sytuacja, w ramach której pojawi się widoczny trend poprawy jakości powietrza”.

Z POLAŃSKIM W MAGISTRACIE
Wiceprezydent Magdalena Sroka, z wykształcenia teatrolożka, odpowiadająca za politykę kulturalną Krakowa, kandyduje na stanowisko dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. „Dziennik Polski”...

1882

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]