Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

26.01.2015
Czyta się kilka minut
P

PRZECIW FRANKOWI
24 stycznia pod pomnikiem Adama Mickiewicza zebrało się stu poszkodowanych przez rosnący kurs franka. Nie mieli transparentów, haseł ani lidera. Protest przebiegał spokojnie: polegał na wymianie e-maili w celu złożenia pozwów zbiorowych.

MORSY ZE SMOKIEM
25 stycznia, przy lekkim mrozie i obfitych opadach śniegu, pod okiem pracowników WOPR, 67 osób zażywało kąpieli w Wiśle na wysokości Muzeum Manggha. Sztafetę „Przeciągnij smoka przez Wisłę” (uczestnicy przekazywali sobie przyczepionego do boi gipsowego smoka) zorganizował Krakowski Klub Morsów Kaloryfer, a udział wzięły kluby z całej Polski, m.in. Klub Epoka Lodowcowa i Klub Biały Miś. Najstarszy uczestnik miał 73 lata.

ZŁOTE RĄCZKI
28 stycznia krakowska artystka Monika Drożyńska otwiera szkołę haftu „Złote rączki”. W planie kursu m.in...

1496

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]