Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

26.01.2015
Czyta się kilka minut
P

PRZECIW FRANKOWI
24 stycznia pod pomnikiem Adama Mickiewicza zebrało się stu poszkodowanych przez rosnący kurs franka. Nie mieli transparentów, haseł ani lidera. Protest przebiegał spokojnie: polegał na wymianie e-maili w celu złożenia pozwów zbiorowych.

MORSY ZE SMOKIEM
25 stycznia, przy lekkim mrozie i obfitych opadach śniegu, pod okiem pracowników WOPR, 67 osób zażywało kąpieli w Wiśle na wysokości Muzeum Manggha. Sztafetę „Przeciągnij smoka przez Wisłę” (uczestnicy przekazywali sobie przyczepionego do boi gipsowego smoka) zorganizował Krakowski Klub Morsów Kaloryfer, a udział wzięły kluby z całej Polski, m.in. Klub Epoka Lodowcowa i Klub Biały Miś. Najstarszy uczestnik miał 73 lata.

ZŁOTE RĄCZKI
28 stycznia krakowska artystka Monika Drożyńska otwiera szkołę haftu „Złote rączki”. W planie kursu m.in...

1496

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]