Reklama

Ładowanie...

Nasz Pasaż

31.03.2014
Czyta się kilka minut
M

MISTRZOSTWA W PHOTOSHOPIE
Na stronie internetowej promującej Kraków jako „miasto zgłaszające się” do organizacji zimowej olimpiady w 2022 r. pojawiły się zdjęcia panoramy Krakowa z... doklejonym widokiem Tatr. Fotografie sugerują, że na Rysy można wejść spod Wawelu. Przekłamanie było szeroko komentowane wśród internautów, podobnie jak wcześniejszy klip promocyjny, utrzymany w estetyce komputerowego landszaftu, oraz logo, przywodzące na myśl wizerunek potwora Cthulhu. Komitet przeprosił twórcę dwóch zdjęć, z których – bez jego wiedzy – powstało owo dzieło sztuki marketingowej.

BŁONIA URATOWANE
Pod największym i najstarszym (wyznaczonym w XII wieku) miejskim trawnikiem nie powstanie podziemny parking; nie będzie też galerii handlowej, kolejki gondolowej, namiotów nad kortami tenisowymi i wielkich reklam. Władze miasta odrzuciły...

1659

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]