Reklama

Nasz Pasaż

Nasz Pasaż

31.03.2014
Czyta się kilka minut
M

MISTRZOSTWA W PHOTOSHOPIE
Na stronie internetowej promującej Kraków jako „miasto zgłaszające się” do organizacji zimowej olimpiady w 2022 r. pojawiły się zdjęcia panoramy Krakowa z... doklejonym widokiem Tatr. Fotografie sugerują, że na Rysy można wejść spod Wawelu. Przekłamanie było szeroko komentowane wśród internautów, podobnie jak wcześniejszy klip promocyjny, utrzymany w estetyce komputerowego landszaftu, oraz logo, przywodzące na myśl wizerunek potwora Cthulhu. Komitet przeprosił twórcę dwóch zdjęć, z których – bez jego wiedzy – powstało owo dzieło sztuki marketingowej.

BŁONIA URATOWANE
Pod największym i najstarszym (wyznaczonym w XII wieku) miejskim trawnikiem nie powstanie podziemny parking; nie będzie też galerii handlowej, kolejki gondolowej, namiotów nad kortami tenisowymi i wielkich reklam. Władze miasta odrzuciły...

1659

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]