Reklama

Najlepszy budynek świata stoi w Szczecinie

Najlepszy budynek świata stoi w Szczecinie

21.11.2016
Czyta się kilka minut
Centrum Dialogu Przełomy zaprojektowane przez Roberta Koniecznego i jego pracownię KWK Promes zdobyło Grand Prix podczas odbywającego się w Berlinie Światowego Festiwalu Architektury.
Fot. Dariusz Gorajski / FORUM
Z

Zwyciężyło też w kategorii Najlepszy Obiekt Kultury na świecie. Budynek stoi obok siedziby filharmonii w Szczecinie, która zdobyła w 2015 r. Nagrodę Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]