Reklama

Ładowanie...

Michał Znaniecki z nagrodą Premio Abbiati

Michał Znaniecki z nagrodą Premio Abbiati

13.06.2016
Czyta się kilka minut
Prestiżowe włoskie nagrody dla najlepszych przedstawień operowych przyznano w Mediolanie.
Fot. Carlo Pozzoni-COMO
W

Wyróżnienie im. Filippa Siebanecka otrzymał polski reżyser za najciekawszy projekt muzyczny we Włoszech. Spektakl Teatro Sociale w Como „200.com-Pagliacci 2015” powstawał we współpracy z mieszkańcami Como (na zdjęciu), którzy wystąpili jako chórzyści.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]