Reklama

Medal dla ks. Bonieckiego

Medal dla ks. Bonieckiego

25.10.2011
Czyta się kilka minut
Kapituła Ekumenicznej Fundacji "Tolerancja" przyznała księdzu Adamowi Bonieckiemu medal "Zasłużony dla Tolerancji" za rok 2011. Medal jest przyznawany od 14 lat za szczególne zaangażowanie w propagowanie szeroko pojętej idei tolerancji. Wręczenie Medalu odbędzie się w Teatrze Żydowskim w Warszawie 16 listopada, który jest ogłoszonym przez UNESCO Światowym Dniem Tolerancji.
Ks. Adam Boniecki /fot. Andrzej Świetlik
S

Serdecznie gratulujemy Redaktorowi seniorowi!

Redakcja

55

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]