Reklama

Mapa

Mapa

24.09.2012
Czyta się kilka minut
List z deszczowych wakacji, zapisany i narysowany na ostatniej stronie niezidentyfikowanej publikacji sprzed lat. Pod mapą pisała Szymborska do swojej siostry:
K

Kochana Nawojeczko! Przesyłamy Ci mapę okolic, w których przebywamy. Dziękujemy za karteczkę. Jeśli te myszy się u Kornela zalęgną, to Kizia będzie pierwszym kotem, którego zjadły myszy. Czekamy na dalsze wiadomości. Całuję mocno!
Wisława

Mapę wykonali, jak głosi dopisek Kornela Filipowicza po lewej stronie, doc. dr Ursyn Kałuża i mgr Kordula Podmokła

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]