Reklama

Mamy przedsiębiorczość w genach

Mamy przedsiębiorczość w genach

24.06.2013
Czyta się kilka minut
Olgierd Dziekoński, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP: Aż 83 proc. Polaków deklaruje pozytywne nastawienie do przedsiębiorczości. Tego kapitału nie wolno nam zmarnować.
Fot. Kamila Buturla
P

Potrzebujemy wolności w gospodarce, współpracy, otwartości i dialogu oraz sprawnych instytucji państwowych. Jeśli nie podejmiemy dzisiaj reform strukturalnych, odsuniemy rozwiązanie problemów w przyszłość, a wtedy koszty społeczne wprowadzanych zmian mogą się okazać bardzo wysokie. Obywatelskim obowiązkiem każdego z nas jest budowanie wokół siebie klimatu zaufania. Buduje on poczucie stabilności, wiary we własne siły i w sens współpracy. A tego właśnie potrzebujemy do zbudowania w naszym kraju globalnych firm, które mogą się w przyszłości stać jednym z motorów rozwoju Polski.  

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]