Reklama

Ładowanie...

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

10.11.2019
Czyta się kilka minut
184
T

Tylu księży, w większości żonatych, pracuje w trzech ordynariatach personalnych, utworzonych dla byłych anglikanów, niezgadzających się na reformy (m.in. wyświęcanie kobiet) w swoim Kościele. W listopadzie minęła 10. rocznica zezwalającej na ordynariaty konstytucji „Anglicanorum coetibus”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]