Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

26.02.2018
Czyta się kilka minut
269 282
T

Tyle zachorowań na grypę lub podejrzeń grypy zarejestrowano w Polsce od 16 do 22 lutego. W całym sezonie 2017/18 odnotowano 7 zgonów spowodowanych tą chorobą. Średnia zapadalność 100,3 na 100 tys. ludności to najwyższy poziom w tym okresie; w styczniu zachorowań było 700 tys., a w ciągu pierwszych trzech tygodni lutego – ponad 780 tysięcy. Najwięcej chorych pochodzi z województw: pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i małopolskiego.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]